O firmie

Spółdzielnia Pracy"Arwimont" została założona w 1950 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją przeznaczoną na potrzeby przemysłu mleczarskiego. W kolejnych latach działalności "Arwimont" rozszerzył swoją działalność na inne branże spożywcze, przemysł farmaceutyczny i chemiczny, które stosują wyroby ze stali kwasoodpornej.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółdzielni jest produkcja armatury i części armatury ze stali kwasoodpornej. W 1976 roku opanowano produkcję klapek zaworowych, wykorzystując wydajne technologie obróbki plastycznej. Od 1988 roku rozpoczęliśmy eksport kutych klapek zaworowych do Niemiec.

Główne kierunki działalności firmy to produkcja i sprzedaż zaworów klapowych oraz armatury ze stali kwasoodpornych według standardów wymiarowych DIN jak również ISO
SMS.

Ciągłe podnoszenie jakości naszych wyrobów znalazło uznanie na rynkach międzynarodowych i w chwili obecnej Spółdzielnia jest czołowym dostawcą kutych klapek do zaworów klapowych (motylkowych) dla najważniejszych światowych firm produkujących armaturę i urządzenia dla przemysłu spożywczego. W ramach doskonalenia jakości naszych wyrobów w roku 2000 opracowano i wdrożono System Zarządzania Jakością oparty o wymagania normy PN-EN ISO 9002:1996, który obejmuje produkcję i sprzedaż klapek zaworowych oraz armatury i wyrobów ze stali kwasoodpornej.
Obecnie posiadamy certyfikat zgodnie z normą PN-EN 9001:2008.
Spółdzielnia zatrudnia 120 osób.

O firmie   |   System jakości   |   Oferta   |   Kontakt   |   Zamówienia, zapytania
Spółdzielnia Pracy ARWIMONT
64-320 Buk, ul.Zakładowa 27
tel. +48 793 816 009 - centrala
biuro@arwimont.pl
marketing@arwimont.pl